Darmowe szkolenia w ramach projektu POWER „Jeden Uniwersytet – wiele możliwości. Program zintegrowany”

Śląskie Laboratorium GIS ogłasza nabór na szkolenia w ramach projektu POWER „JEDEN UNIWERSYTET – WIELE MOŻLIWOŚCI. Program Zintegrowany”. Kursy organizowane w ramach projektu dedykowane są dla studentów wszystkich kierunków studiów na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego i dla wszystkich roczników za wyjątkiem roku I studiów licencjackich. Kursy są darmowe (ich koszty w całości pokrywane są ze środków projektu POWER).
Do dnia 7 marca 2020 zbierane są zapisy na następujące certyfikowane szkolenia, które odbędą się w semestrze letnim 2019/20:

 Przetwarzanie i interpretacja obrazów satelitarnych;
 ECDL EPP GIS;
 QSWAT – Soil and Water Assessment Tool;
 Rozpoznanie płytkiej budowy geologicznej i detekcja obiektów podziemnych;
 Praktyczne zastosowanie modelowania 2D i 3D w ochronie zasobów i jakości wód podziemnych.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
slabgis@us.edu.pl
Gorąco zachęcamy Państwa do skorzystania z niepowtarzalnej okazji uczestniczenia bez żadnych opłat w szkoleniach podnoszących Państwa zawodowe kompetencje i konkurencyjność na rynku pracy! PDF